REFERENT/KA OBJEDNÁVEK

Český Brod

PARTNER 4 JOB s.r.o.
hledá pro svého významného klienta - obchodní společnost s dlouholetou tradicí, jedničku ve svém oboru, spolehlivou uchazečku/uchazeče na pozici:

REFERENT/KA OBJEDNÁVEK

Náplň práce:

  • Zadávání dat do interního systému
  • Tvorba a zpracování objednávek Komunikace s dodavateli

Požadavky:

  • Pečlivost, spolehlivost
  • Zodpovědnost, samostatnost
  • Dobrá znalost MS Office

Nabídka:

  • Pevná pracovní doba 7.30 – 16.00 hod.
  • Zaměstnání na hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou
  • Zaměstnanecké benefity - 25 dní dovolené, příspěvek na stravování, penzijní pojištění, sleva na produkty, vzdělávání
  • Milý kolektiv
  • Nástup dohodou/ihned

Další zajímavé pracovní nabídky na: www.partner4job.cz 

Platové ohodnocení cca 27.000 – 30.000 Kč (dle zkušeností, znalostí, praxe)

Kód pozice:13

 

V případě jakýchkoli otázek kontaktuje paní Janu Lžičařovou na telefonu +420 602 403 276 nebo na emailu jana.lzicarova@partner4job.cz.

Odpovědí na tento inzerát uděluji souhlas společnosti PARTNER 4 JOB s.r.o., IČO 026 14 235, zapsané v obchodním rejstříku Městského soudu v Praze, oddíl C, vložka 221367, zastoupenou paní Janou Lžičařovou, jednatelkou společnosti  (dále jen „Správci“), aby ve smyslu Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27.4.2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů, zákona č.101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů a zákona č. 480/2004 Sb. o šíření obchodních sdělení zpracovával osobní údaje obsažené v mém životopise i v případných dalších osobních materiálech (dále je „Osobní údaje“). Dále uděluji souhlas s poskytnutím mých Osobních údajů třetím stranám, tj. právnickým osobám, které o ně projeví zájem z důvodu možnosti budoucího zaměstnání mé osoby, za předpokladu, že o takovém kroku budu Správcem telefonicky, elektronickou poštou nebo osobně informován a potvrdím touto cestou svůj souhlas v každém jednotlivém případě. Souhlasím, aby mé Osobní údaje byly interně zpracovávány po dobu nezbytně nutnou k navázání nového pracovního poměru. Souhlasím, aby i poté byly mé Osobní údaje v rozsahu nezbytně nutném uchovány v archivu Správce. Beru na vědomí, že mohu od Správce požadovat přístup k mým Osobním údajům, jejich opravu nebo výmaz, rovněž mohu uplatnit právo na přenositelnost údajů. Beru na vědomí, že mohu kdykoli tento svůj souhlas odvolat a požádat o vyjmutí svých Osobních údajů ze systému, případně archivu Správce a skartování, případně navrácení veškerých písemných osobních materiálů. Beru na vědomí, že údaje nejsem povinen poskytnout.