Publikace

Profesní magazín "Best of" 12.12.2016

Od roku 2007, kdy trávila čas na mateřské dovolené, se Jana Lžičařová začala rozhlížet po své další seberealizaci. Rozhodla se pro personalistiku......

Jana Lžičařová, foto: Lenka Hatašová

Specialista informačního systému NAVISION

Říčany

PARTNER 4 JOB s.r.o.
hledá pro svého významného klienta - obchodní společnost v technickém odvětví, s více jak 20 letou působností na českém trhu, vhodného uchazeče na pozici

SPECIALISTA INFORMAČNÍHO SYSTÉMU NAVISION

Náplň práce:
• Správa a administrace informačního systému Navision
• Komunikace a podpora uživatelů, řešení požadavků
• Spolupráce na rozšiřování systému – analýzy, související dokumentace
• Správa koncových uživatelů
• Spolupráce s externí implementační společností
• Spolupráce na projektu zavedení nového ERP systému

Požadavky:
• SŠ/VŠ vzdělání v oblasti informační techniky
• Velice dobrá znalost systému Navision
• Široký přehled v oblasti IT
• Zálibu / zájem o IT
• Aktivní přístup
• Velmi dobré komunikační schopnosti

Nabídka:
• Velice dobré platové ohodnocení
• Zaměstnání na hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou
• Mobilní telefon, notebook
• 20 dní dovolené, stravenky, zvýhodněný nákup produktů společnosti, penzijní připojištění, vzdělávání
• Nástup možný dohodou / ihned
• Místo výkonu práce: Říčany
• Pracovní doba: 8.00 – 16.30

Další zajímavé pracovní nabídky na: www.partner4job.cz

V případě jakýchkoli otázek kontaktuje paní Janu Lžičařovou na telefonu +420 602 403 276 nebo na emailu jana.lzicarova@partner4job.cz.

Nebudu-li Vás kontaktovat do 14-ti dní od obdržení Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost uchazečům, kteří lépe splňovali požadavky klienta. Děkuji za pochopení.

Poskytnutím svých osobních údajů v zaslaném životopise a případných dalších osobních materiálů do společnosti PARTNER 4 JOB s.r.o., dáváte souhlas k jejich zpracování a uchování v databázi dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou. Současně tím potvrzujete, že osobní údaje uvedené v zaslaném životopise jsou pravdivé a přesné.

Created by Anawe & TESSINA