Publikace

Profesní magazín "Best of" 12.12.2016

Od roku 2007, kdy trávila čas na mateřské dovolené, se Jana Lžičařová začala rozhlížet po své další seberealizaci. Rozhodla se pro personalistiku......

Jana Lžičařová, foto: Lenka Hatašová

Asistentka HR ředitelky

Praha-východ, okolí Průhonice / Čestlice

PARTNER 4 JOB s.r.o.
Hledá pro svého významného klienta – úspěšnou mezinárodní obchodně-výrobní společnost v technickém oboru s dlouholetou působností na českém trhu, se stabilním pracovním kolektivem v přátelském prostředí uchazečku na pozici:

ASISTENTKA HR ŘEDITELKY

Náplň práce:
• Administrativní podpora HR ředitelky
• Příprava prezentací
• Práce s Excelovými tabulkami

Klient požaduje:
• VŠ/SŠ vzdělání
• Komunikativní znalost anglického jazyka PODMÍNKOU
• Pečlivost, samostatnost
• Velmi dobrá znalost MS Office – zejména Excel, PowerPoint
• ŘP sk. B

Klient nabízí:
• Zázemí stabilní, prosperující společnosti s výbornou firemní kulturou
• Zaměstnání na hlavní pracovní poměr
• 4 týdny dovolené (po více letech strávených ve společnosti se počet dní dovolené navyšuje), stravenky v hodnotě 100Kč, příspěvek na penzijní nebo životní pojištění, flexi pasy…
• Nástup dle dohody / ihned

V případě jakýchkoli otázek kontaktuje paní Janu Lžičařovou na telefonu +420 602 403 276 nebo na emailu jana.lzicarova@partner4job.cz.

Nebudu-li Vás kontaktovat do 14-ti dní od obdržení Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost uchazečům, kteří lépe splňovali požadavky klienta. Děkuji za pochopení.

Poskytnutím svých osobních údajů v zaslaném životopise a případných dalších osobních materiálů do společnosti PARTNER 4 JOB s.r.o., dáváte souhlas k jejich zpracování a uchování v databázi dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou. Současně tím potvrzujete, že osobní údaje uvedené v zaslaném životopise jsou pravdivé a přesné.

Created by Anawe & TESSINA