Publikace

Profesní magazín "Best of" 12.12.2016

Od roku 2007, kdy trávila čas na mateřské dovolené, se Jana Lžičařová začala rozhlížet po své další seberealizaci. Rozhodla se pro personalistiku......

Jana Lžičařová, foto: Lenka Hatašová

Asistentka kontroly kvality a podpory výroby

Praha-východ, okolí Český Brod, Úvaly

PARTNER 4 JOB s.r.o.
Hledá pro svého významného klienta – mezinárodní obchodně-výrobní společnost v oblasti FMCG, s 20 letou působností na českém trhu, zajímavého uchazeče na pozici:

ASISTENTKA KONTROLY KVALITY A PODPORY VÝROBY

Náplň práce:
• Tvorba databáze – vstupních, semi a finálních produktů
• Tvorba a aktualizace výrobní a technické dokumentace
• Naskladňování skladových zásob
• Tvorba a tisk paletových štítků
• Zakládání karet pro výrobky a obalový materiál
• Provádění mezioperačních a vstupních kontrol, kontrola prvního kusu při produkci výrobků
• Příprava nových výrobků, testy stability a zavedení do výroby
• Interní / externí reklamace a neshody - získávání podkladů k reklamaci, fotodokumentace, návrhy řešení reklamace, komunikace se zákazníkem / klientem
• Zavádění nových výrobních postupů do výrobní linky
• Vedení archivu a archivace -  vstupních surovin, semi a hotových produktů, obalové materiály a dokumentace
• Dodržování OP a BOZP

Požadavky:
• VŠ chemicko-technologické / SŠ odborné chemické nebo jiné podobné
• Spolehlivost, pečlivost, samostatnost
• Anglický jazyk na komunikativní úrovni – komunikace s mateřskou společností v zahraničí (Evropa)

Nabídka:
• Nástupní platové ohodnocení cca 25.000 – 28.000Kč – dle zkušeností, praxe
• Zaměstnání na hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou
• Pracovní doba nejlépe 7.00 – 15.30
• Zaměstnanecké benefity
• Nástup možný ihned / dohodou
• Místo výkonu práce: Praha-východ (ideální lokalita bydliště: Český Brod, Úvaly, Škvorec, Říčany)

Další zajímavé pracovní nabídky na: www.partner4job.cz

V případě jakýchkoli otázek kontaktuje paní Janu Lžičařovou na telefonu +420 602 403 276 nebo na emailu jana.lzicarova@partner4job.cz.

Nebudu-li Vás kontaktovat do 14-ti dní od obdržení Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost uchazečům, kteří lépe splňovali požadavky klienta. Děkuji za pochopení.

Poskytnutím svých osobních údajů v zaslaném životopise a případných dalších osobních materiálů do společnosti PARTNER 4 JOB s.r.o., dáváte souhlas k jejich zpracování a uchování v databázi dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou. Současně tím potvrzujete, že osobní údaje uvedené v zaslaném životopise jsou pravdivé a přesné.

Created by Anawe & TESSINA