JUNIOR KONSTRUKTÉR - VHODNÉ PRO ABSOLVENTY SŠ VZDĚLÁNÍ

okolí Prahy 4

PARTNER 4 JOB s.r.o.
hledá pro svého významného klienta – mezinárodní obchodně-výrobní společnost v technickém odvětví, s letitou působností v České republice, uchazeče do týmu specializující se na vývoj dílů pro špičková osobní vozidla a konstrukci přepravních kontejnerů pro automotive.

JUNIOR KONSTRUKTÉR - pozice vhodná pro absolventy SŠ vzdělání

Hlavní pracovní náplní Konstruktéra je vývoj částí potřebných k výrobě přepravních kontejnerů a dílů na osobní automobily v konstrukčním programu. Zároveň se jedná o spolupráci s vývojovým týmem a centrem v zahraničí a dodavateli.

Požadavky:

  • Komunikativní znalost AJ nebo NJ 
  • SŠ vzdělání technického zaměření
  • Technické vnímání/myšlení
  • Znalost alespoň jednoho konstrukčního systému SolidWorks / CATIA / Siemens NX

Nabídka:

  • Odborné zaškolení
  • Stabilní kolektiv – přátelská atmosféra
  • 13. plat, 5 týdnů dovolené + 4 dny navíc, závodní stravování, příspěvek na penzijní připojištění, firemní akce, flexibilní pracovní doba, multisport karta, jazykové kurzy a mnoho dalších
  • Nástup dle dohody/ihned

Platové ohodnocení dle zkušeností/znalostí/vzdělání v rozmezí: 45.000 - 55.000 Kč

Další zajímavé pracovní nabídky na: www.partner4job.cz

 

V případě jakýchkoli otázek kontaktuje paní Janu Lžičařovou na telefonu +420 602 403 276 nebo na emailu jana.lzicarova@partner4job.cz.

Odpovědí na tento inzerát uděluji souhlas společnosti PARTNER 4 JOB s.r.o., IČO 026 14 235, zapsané v obchodním rejstříku Městského soudu v Praze, oddíl C, vložka 221367, zastoupenou paní Janou Lžičařovou, jednatelkou společnosti  (dále jen „Správci“), aby ve smyslu Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27.4.2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů, zákona č.101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů a zákona č. 480/2004 Sb. o šíření obchodních sdělení zpracovával osobní údaje obsažené v mém životopise i v případných dalších osobních materiálech (dále je „Osobní údaje“). Dále uděluji souhlas s poskytnutím mých Osobních údajů třetím stranám, tj. právnickým osobám, které o ně projeví zájem z důvodu možnosti budoucího zaměstnání mé osoby, za předpokladu, že o takovém kroku budu Správcem telefonicky, elektronickou poštou nebo osobně informován a potvrdím touto cestou svůj souhlas v každém jednotlivém případě. Souhlasím, aby mé Osobní údaje byly interně zpracovávány po dobu nezbytně nutnou k navázání nového pracovního poměru. Souhlasím, aby i poté byly mé Osobní údaje v rozsahu nezbytně nutném uchovány v archivu Správce. Beru na vědomí, že mohu od Správce požadovat přístup k mým Osobním údajům, jejich opravu nebo výmaz, rovněž mohu uplatnit právo na přenositelnost údajů. Beru na vědomí, že mohu kdykoli tento svůj souhlas odvolat a požádat o vyjmutí svých Osobních údajů ze systému, případně archivu Správce a skartování, případně navrácení veškerých písemných osobních materiálů. Beru na vědomí, že údaje nejsem povinen poskytnout.

Created by Anawe & TESSINA
© 2024 PARTNER 4 JOB s.r.o.

PARTNER 4 JOB s.r.o
Na Poříčí 1052/42
110 00 Praha 1

IČ: 02614235
DIČ: CZ02614235

Datová schránka: avkb8sq

Společnost je vedená u Městského soudu v Praze, sp.zn. C  221367.
Společnost je oprávněna k provozování činnosti na základě povolení ke zprostředkování zaměstnání uděleného od Úřadu práce České republiky, generální ředitelství.