Publikace

Profesní magazín "Best of" 12.12.2016

Od roku 2007, kdy trávila čas na mateřské dovolené, se Jana Lžičařová začala rozhlížet po své další seberealizaci. Rozhodla se pro personalistiku......

Jana Lžičařová, foto: Lenka Hatašová

Mistr nástrojárny - cca 50.000 Kč

okres Benešov / Praha-východ

Pro významného klienta – obchodně-výrobní společnost s dlouholetou tradicí, jedničku ve svém oboru, hledám vhodného uchazeče/uchazečku na pozici:

MISTR NÁSTROJÁRNY - výrobní společnost, strojírenství

Náplň práce:
• Zodpovědnost za vedení oddělení nástrojárny o cca 40 podřízených

Požadavky:
• VŠ/SŠ vzdělání strojního zaměření
• Technickou zdatnost / myšlení
• Zkušenosti na obdobné pozici

Nabídka:
• Zázemí stabilní a prosperující společnosti s výjimečnou technologií
• 3.000 Kč navíc každý měsíc za splnění jednorázového testu znalostí AJ nebo NJ na úrovni B2 (při znalosti AJ i NJ = 6.000Kč navíc) - u pozice není nutná znalost jazyka
• Jazykové kurzy
• Zaměstnání na hlavní pracovní poměr
• Volná pracovní doba začínající mezi 6.00 – 8.00 hod. ranní (pouze ranní směna)
• Firemní stravování - výběr ze 4 druhů jídla, salátový bar
• Místo výkonu práce: Praha-východ (ideální lokalita bydliště Strančice, Benešov, Týnec, Jílové, Velké Popovice…

Platové ohodnocení: cca 50.000 Kč

Další zajímavé pracovní nabídky na: www.partner4job.cz

Reagovat na pozici Vytisknout pozici

 

V případě jakýchkoli otázek kontaktuje paní Janu Lžičařovou na telefonu +420 602 403 276 nebo na emailu jana.lzicarova@partner4job.cz.

Odpovědí na tento inzerát uděluji souhlas společnosti PARTNER 4 JOB s.r.o., IČO 026 14 235, zapsané v obchodním rejstříku Městského soudu v Praze, oddíl C, vložka 221367, zastoupenou paní Janou Lžičařovou, jednatelkou společnosti  (dále jen „Správci“), aby ve smyslu Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27.4.2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů, zákona č.101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů a zákona č. 480/2004 Sb. o šíření obchodních sdělení zpracovával osobní údaje obsažené v mém životopise i v případných dalších osobních materiálech (dále je „Osobní údaje“). Dále uděluji souhlas s poskytnutím mých Osobních údajů třetím stranám, tj. právnickým osobám, které o ně projeví zájem z důvodu možnosti budoucího zaměstnání mé osoby, za předpokladu, že o takovém kroku budu Správcem telefonicky, elektronickou poštou nebo osobně informován a potvrdím touto cestou svůj souhlas v každém jednotlivém případě. Souhlasím, aby mé Osobní údaje byly interně zpracovávány po dobu nezbytně nutnou k navázání nového pracovního poměru. Souhlasím, aby i poté byly mé Osobní údaje v rozsahu nezbytně nutném uchovány v archivu Správce. Beru na vědomí, že mohu od Správce požadovat přístup k mým Osobním údajům, jejich opravu nebo výmaz, rovněž mohu uplatnit právo na přenositelnost údajů. Beru na vědomí, že mohu kdykoli tento svůj souhlas odvolat a požádat o vyjmutí svých Osobních údajů ze systému, případně archivu Správce a skartování, případně navrácení veškerých písemných osobních materiálů. Beru na vědomí, že údaje nejsem povinen poskytnout.

Created by Anawe & TESSINA
Copyright © 2015 PARTNER 4 JOB s.r.o.